2012

Výstavy 2012

Vzhledem k tomu, že jsme se vystavování začali z rodinných důvodů věnovat až v roce 2012 jsme z dosažených výsledků nadšeni.

Naše první společná výstava byla Krajská výstava psů v Plzni. Posudek skvělý, jen nám bylo oprávněně vytýkána kvalita srsti(Grejsina se rozhodla,že bude přelínávat) a odcházeli jsme s V1 bez titulu.

O něco málo chytřejší jsem nás přihlásila na NVP v Klatovech. I přes úmorné vedro nás pan rozhodčí Jančík moc nešetřil. Ale vyplatilo se. Z celkem pěti fenek jsme získali V1CAC.

Poslední výstavou v roce 2012 byla MVP v Mladé Boleslavi. Při zjištění počtu přihlášených - 12! v naší třídě jsem se rozmýšlela, jestli vůbec pojedeme. Nakonec nás dorazilo "jen" 11. Po dlouhém rozhodování pana rozhodčího jsme získali V1 CAC a navrch ještě res.CACIB. Takže radost ohromná.

 
26.8.2012 MVP Mladá Boleslav otevřená V1 CAC r.CACIB 2,5 letá typicky silná fena v dobrém typu.Hlava vyjadřuje povahu feny.oko tmavé,ucho stand.Skus nůžky,chrup plný,ucho korektní.Výborná stavba těla,velmi dobře úhlená,pohyblivá,dobře předváděná.Výborná kvalita srsti,korekt ocas,vyrovnaná povaha.
1.7.2012 NVP Klatovy otevřená V1,CAC 2 letá fena,silná kostra,pěkná hlava,plnochrupá,nůžkový skus,nepatrně představěná v zádi se super hrudníkem.Výborné úhlení vzadu,nepatrně volný loket vpředu.Dobře předváděná,dobře vychovaná,srst standartní.
12.5.2012 Krajská výstava otevřená V1 Vysoká,ale typická fena.Velký hrudník s typ.dlouhou zádí,správně pohyblivá,dobře dlouhá hlava,příkladný hřbet,světlé pálení.Fena je v línání a srstnení zcela černá.Dobře postavené a úhlené končetiny.výborně předvedená,ocas výše formován.