výstavy 2013

  DUOCACIB Brno = pohádkový víkend

V sobotu posuzoval pan Tapio Eerola. Je to velice přísný pán z Finska, kde je také hlavním poradcem chovu hovíků. Většina psů odcházela s VD,D, dokonce dal i dostatečnou. O to více si vážím hodnocení naší hovičky. V naší třídě otevřené nastoupilo 7 fen.Získali jsme CAC,CACIB,BOB z celkového počtu 54 hovíků.

 

V ne posuzoval pan T.Benoid. V naší třídě nastoupilo opět 7fen. Celkem bylo 47 hovíků. Opět výborný posudek. Odcházeli jsme s  CAC, CACIB

odkaz na fotky, bohužel nejsou moc kvalitní:

https://petrusekov.rajce.idnes.cz/

posudky DUOCACIB

Duocacib Praha 2.-3.11.2013

I když se mi nepodařilo dostat Grejsinu do výstavní kondice (hlavně nám chybí stále srst na ocase a "kalhoty" na zadních nohách)  jsem s hodnocením velice spokojená. V sobotu se nám podařilo získat Výbornou bez pořadí. Přes to, že nás pronásledovala špatná karma. Přes chronické nevyspání, zakufrování v Praze s následnou okružní vyhlídkovou jízdou zakončenou téměř pozdním příjezdem až k malému výstavím kruhu, kde jsme se sotva mohli pořádně rozběhnout. V neděli byla už nálada  lepší a to se projevilo i na předvedení a následném hodnocení. I kruh už byl znatelně větší.Získali jsme V3 z devíti fen.  

Navíc bylo velice příjemné setkání s bráchou Gascem a jeho majiteli. Drželi jsme palce a hodnocení měl stejné jako my. V sobotu V bez pořadí a v neděli V3.

Fotky z výstavy najdete na rejčeti  petrusekov.rajce.idnes.cz/DUOCACIB_Praha_2013/

Další výstavy plánujeme na rok 2014 až Grejsina pořádně dosrstí a už s námi bude jezdit i černý Alf. Na něho jsem moc zvědavá,jak se bude vyvíjet.